Helmut Lotti op succeskoers van weleer Comeback Concert 25/11/17 UITVERKOCHT

Van een comeback en doorstart gesproken!

Het Comeback Concert van Helmut Lotti, op zaterdag 25 november 2017 in de Koningin Elizabethzaal in Antwerpen is al even he-le-maal uitverkocht. En nu al kondigt de herboren ster een nieuwe show aan voor volgend jaar.
Een langgerekte comeback, denk je dan?

Integendeel, Helmut Lotti schakelt gewoon weer een versnelling hoger, naar het succes-élan van weleer. Op zaterdag 17 november 2018 staat hij eveneens in de Elizabethzaal in Antwerpen, met niet minder dan de première van zijn nieuwe project.

Sinds dit najaar pas ligt het Comeback Album in de winkel, in september 2018 verschijnt zijn gloednieuwe project-plaat. Het is nu al uitkijken wat dat wordt. Maar inmiddels zijn dus al tickets te koop voor de nieuwe première.

Reserveer NU via gracialive.beelisabethcenter.beteleticketservice.com en alle Fnac verkooppunten.

Comeback Concert 25/11/17 – UITVERKOCHT

Helmut Lotti goes Classic? Helmut Lotti comes Back!

Na zijn “lost weekend” keert Helmut Lotti definitief en helemaal terug naar waar zijn ongeëvenaarde Goes Classic-saga ooit begon: de Koningin Elisabethzaal in Antwerpen. Op zaterdag 25 november geeft de herboren ster een Comeback Concert in diezelfde, inmiddels subliem gerenoveerde zaal.

Vrijdag 15 september 1995 is het, wanneer Helmut Lotti op aansturen van zijn manager Piet Roelen zijn Goes Classic opneemt. Een niet klassiek geschoolde Vlaamse zanger en een dozijn klassieke liederen, inclusief rokkostuum en symfonisch orkest in het rode pluche van de Elisabethzaal.

Die boude formule overrompelt niet alleen Vlaanderen. Duitstalige landen, Scandinavië, Verenigde Staten, Canada, Frankrijk, Zuid-Afrika, Australië… ze gaan collectief overstag voor de onvervaardheid van dit muzikale avontuur.
Het brengt Helmut bij Montserrat Caballé en Luciano Pavarotti, op het Rode Plein in Moskou en op het podium met Placido Domingo, naar de recordtabellen van platenverkoop en naar Afrika als Unicef-ambassadeur.

En ja, na Time to Swing in 2008 is het òp en zet Helmut zichzelf en zijn carrière op waakvlam. Tot vandaag. Tot hij voorjaar 2017 zijn gouden entourage en het allergrootste plezier terugvindt. Het plezier van zingen voor volle zalen, van optreden met voltallig orkest, van voluit gaan voor waar hij zo weergaloos in uitblinkt: indrukwekkende zangpartijen, orchestrale arrangementen en Classics, die inmiddels meer van hèm dan van het verleden zijn.

Op dit eigenste ogenblik speelt Helmut een alom uitverkochte Comeback Tour in Duitsland. Wegens succes verlengd rond de jaarwende.

Datzelfde genoegen kan en wil hij Vlaanderen niet onthouden. Met The Comeback Album, vanaf 1 november in de winkel, en met The Comeback Concert.
Afspraak daarvoor op zaterdag 25 november in de Koningin Elisabethzaal in Antwerpen. Helmut in groot ornaat, voor een grote comeback.